Evlenme Teklifi 60 Dakika

Bulutlar Arasında Evlilik Teklifi (60 Dakikalık Uçuş İçin)

Bulutların arasın’da yerden 1000 mt yükseklik ’den evet demek İçin Sizi Kapadokya Balon Turu’na davet ediyoruz.
2017  Kampanyalarımız başlamıştır. Yeni çiftlerimize her yıl olduğu gibi bu yılda ev sahipliği etmeye devam ediyoruz. Kapadokya’nın gökyüzünden eşsiz ve muhteşem manzarası eşliğinde 60 dakikalık bir tur ve gökyüzünde bulutların arasında gelen bir evlilik teklifi ‘Rüya gibi olmalı’ ! Kusursuz olmalı, daima güzel hatırlanmalı.”
O günü unutulmaz kılan en önemli ayrıntılar şüphesiz, düğün nişan ve yıldönümleri gibi özel anlarınıza ev sahipliği yapacak mekân, müzik ve ikram.
Üstün hizmet anlayışı ile bu özel gününüze ev sahipliği yapmaya adayız. Bulutların Arasın‘da kendinizi prens ve prenses gibi hissedeceksiniz. Size sadece o çok özel günün keyfini çıkarmak kalıyor.

Ürün Detayları:

1: İki Kişilik Uçuş 20 veya 22 Kişilik Yolcu İle Birlikte
2: Size Özel Pankart Yazısı
3: Size Özel Çiçek
4: Size Özel Şampanya
5: Size Özel Pasta
6: Uçuş Sertifikası
7: Uçuş Alanına Transferiniz ( Alış ve Bırakılış )
8: Uçuş Sigortanız

Kapadokya Balon Turu ® olarak birçok etkinliğinizde sizleri balon üzerinde özel günlerinizi yaşamaya davet ediyoruz. Kapadokya balon turuna özel gününüzü yaşamak için kullanabilirsiniz. Sadece size özel kalkış yapan sıcak hava balonlarımız ile anılarınızı ölümsüzleştirin. İster Nikâh, İster Evlenme Teklifi isterseniz de evlilik yıl dönümüzü balon üzerinde yaşamaya ne dersiniz? Diğer Evlenme tekliflerinden farklı değil mi balon üzerinde sevdiğinize bir yüzük takmak? Sıradan teklifleri sıradan sürprizleri unutun bu heyecana gökyüzünde şahitlik edin. Kapadokya’da Gökyüzünde sevdiğinize aşkınızı anlatın. Evlenme Teklifi Balon Turu

Özel Araçlar ile alma
Otelden alma ve tur bitiminde geri bırakma
Kahvaltı Menüsü
Sıcak hava balonu uçuş
Uçuş Katılım Belgesi
Uçuş bitiminde Şampanya ile Kutlama
Ve sürpriz Evlilik teklifi etkinlikleri

Tura Dâhil Olmayanlar:
Yiyecek ve içecekler, belirtilmediği sürece
İkramiyeler (isteğe bağlı)
Evlenme Teklifi Balon Turu için Ek Bilgiler
Evlenme Teklifi için Özel Balon Tahsisi, Sepet Durumu, Özel Pilot ve Balon Süsleme
Etkinliğinizden en az 7 Gün önce bilgi vermeniz gerekmektedir.
Eğer arzu ederseniz anılarınızı gökyüzünde fotoğrafçı veya kameraman tarafından kayıt altına alınabilir anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz veya ilerde çocuklarınıza sevdiklerinize izletebilirsiniz. (Ücret karşılığında)
İsterseniz Pankart Hazırlanabilir ve iniş esnasında açılabilir veya vadilerin üzerine poster tarzında görsel açılabilir ve sevgilinizin dikkati oraya çekilebilir.
Sizin bu özel gününüze özel sürprizler ve meyve tabağı
Rahat giyinebilirsiniz; Rahat bir ayakkabı, Hafif bir ceket, Şapka ve Güneş gözlüğü önerilir.
Özel Balon Turumuz sadece siz ve sevdiğiniz ile pilot ile birlikte katılacağınız özel bir sepetten oluşur. Özel sepetimiz rahatlıkla hareket edebilmeniz için özel dizayn edilmiş kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Balonlarımız Yurtdışında özel dikilerek birçok aşamadan geçerek turlara katılmaya başlamıştır.