BLUE PAKET

balon-turuK apadokya da 1 Gece Konaklama ve Balon Turu
***Kapadokya Balon Turu Ve Çift kişi 1 Gecelik Konaklama
Detaylar:
2 Kişi Standart Uçuş 1 Saatlik Balon Turu
2 Kişi Konaklama ( Konaklamanıza Kahvaltı Dâhildir )
Konaklama detayları:
Konaklama otel detayları rezervasyon sırasında rezervasyon ekibimiz tarafından belirlenecektir ve size konaklama yapacağınız oteller hakkında seçenekler sunulacaktır.

Uçuş Programı:

Sabah erken saatlerde Misafirlerimizin konakladıkları otellerden, konforlu araçlarımız ile tecrübeli Ekiplerimiz tarafından alınıp ofisimize transferleri ile başlar. Ofisimizde profesyonel operasyon ekibimiz tarafından karşılanan misafirlerimizin kayıt işlemleri tamamlanır. Kayıt işlemlerinin ardından misafirlerimiz uçuş öncesi, Çay, Kahve vb. özel hazırlanan ikramların keyfini çıkarırken pilotlarımız günlük hava kontrollerini yaparlar. O günün hava koşullarına göre en uygun kalkış noktası belirlendikten sonra, misafirlerimizin balonun tüm hazırlık aşamalarını izleyebilmeleri için hep birlikte kalkış alanına doğru hareket edilir ve hazırlık 15 dakika sürer.
Misafirlerimiz sepete alındıklarında; uçuş ve iniş ile ilgili genel bilgiler pilotlarımız tarafından uygulamalı olarak anlatılır ve Balon Turu keyfi başlar.
Uçuş esnasında 3 ila 20 kilometrelik bir mesafe yol alırız. Bu tamamen muhtelif irtifalarda karşılaştığımız rüzgârların hızına bağlı bir durumdur. Uçuş boyunca pilotumuz balonun irtifasını bir ağaç boyundan tutun da birkaç yüz metreye varan yüksekliklere kadar değiştirecektir. Bu yüksekliklerde Kapadokya’nın eşsiz manzarasını çok farklı bir açıdan seyretme imkânı bulursunuz. Ama yükseklik ne olursa olsun sıcak hava balonu ile uçuş gerçekten de benzersiz bir deneyimdir.
Uçuş esnasında yolcularımıza Kapadokya’nın eşsiz ve benzersiz güzelliklerini bazen birkaç yüz metre yükselerek, ama daha ziyade vadilerin içinde ve peri bacalarının çevresinde, yere çok yakın mesafede, çok alçaktan süzülerek gösteriyoruz. Bu tarz uçuş dünyanın başka hiçbir yerinde mümkün değildir. Uçuşun kendisi yaklaşık 50-60 dakika sürüyor, ama bu süre muhtelif şartlara bağlı olarak bazen 70 dakikaya kadar çıkabiliyor. Bu sürenin sonunda uygun bir yere güvenli bir iniş yapıyoruz. İnişten sonra yaptığımız geleneksel kutlama partisinde yolcularımıza şampanya kokteyli ikram ediyor ve kendilerine hatıra olarak, isimlerine yazılmış birer uçuş sertifikası veriyoruz. Daha sonra da tüm yolcularımızı kaldıkları otellere bırakıyoruz. Tüm bu organizasyon otelden alıştan geri bırakılışa kadar yaklaşık 3 saat kadar sürmektedir.
Dâhil Olan Hizmetler :
Yolcu Sigortası
Yolcu Transferi ( Alınış Ve Bırakılış )
Uçuş öncesi ikramlar
1 Saat Uçuş
Uçuş Sonrası Şampanya Partisi Kutlama
Uçuş Sertifikası
Not: Otelden alış saatimiz otelin konumuna göre değişmektedir. Rezervasyon sonrası uçuş tarihinden 1 gün önce size bildirilecektir.
Detay:
•  06 – 12 yaş arasındaki çocuklar tam ücrete tabidir. Uçuş sigortası yapılamadığı İçin 6 yaş altındaki çocukları uçuşa alamamaktadır.
•  Fotoğraf albümündeki fotoğraflar karma olup uçuşunuzda bineceğiniz balon kişi sayısı, müsaitlik gibi kriterlere bağlı olarak ekibimizce belirlenmektedir.